8 червня
Завантажити ще

УПЦ та Фонд Вадима Новинського роздали понад 40 тисяч продуктових наборів жителям України, які постраждали від війни

УПЦ та Фонд Вадима Новинського роздали понад 40 тисяч продуктових наборів жителям України, які постраждали від війни
Фото: fundnovynskyi.org

З 24 лютого Фондом Вадима Новинського відправлено вже понад 40 тисяч продуктових наборів мешканцям населених пунктів України, які постраждали від бойових дій і які перебувають у прифронтовій зоні, а також біженцям та внутрішнім переселенцям. Гуманітарний проєкт реалізується разом із Українською Православною Церквою, йдеться у повідомленні Фонду.

Серед одержувачів гуманітарної допомоги — мешканці Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Сумської, Херсонської, Дніпропетровської областей та міст Київської області, які постраждали від тимчасової окупації. А саме: малозабезпечені сім'ї з дітьми, самотні люди похилого віку, інваліди І-ІІ груп, громадяни, які здійснюють догляд за недієздатними особами.

"Сьогодні дуже багато хто відчуває гостру потребу в продуктах харчування, у засобах гігієни. Тому ми постійно розширюємо обсяги допомоги тим, хто щодня виживає під обстрілами, і тим, хто був змушений залишити свій дім, роботу, звичне життя та стати біженцем. Ми поступово набираємо темп, і вже наразі за дорученням Вадима Новинського наш штаб гуманітарної допомоги щодня формує 5 тонн продуктових наборів та 500 наборів засобів гігієни. За допомогою наших транспортних партнерів - "Нової Пошти" та "Укрпошти" - і за рахунок транспорту нашого Фонду гуманітарні набори оперативно потрапляють до адресатів. Багато наборів розподіляються через парафії УПЦ по всій Україні", - каже директор фонду Дмитро Сергєєв.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Фонд Вадима Новинського разом із УПЦ також реалізує один із найбільших в Україні проєктів із забезпечення громад, які постраждали від бойових дій, спеціалізованим медичним транспортом. Вже передано 101 автомобіль швидкої допомоги до різних регіонів країни. З 24 лютого Вадим Новинський направив на фінансування гуманітарних проєктів та ініціатив майже 900 млн грн.

Фото
Фото
12 Жовтня 202214:20