19 травня
Завантажити ще

В Україні видадуть біографію Валерія Залужного

В Україні видадуть біографію Валерія Залужного
Фото: Facebook/vzaluznyj​

В Україні видадуть біографію Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, про це повідомила генеральний директор видавництва Vivat Юлія Орлова на свої сторінці у Facebook.

- Я не люблю клікбейтні заголовки, але наразі дійсно - найочікуваніша книга не тільки в Україні, але й за кордоном: "Залізний генерал. Уроки людяності".  Перша біографія Валерія Залужного вийде у видавництві Vivat, - написала Орлова.

За словами гендиректора, це буде "історія про сміливого та рішучого чоловіка, залізного генерала, який залишився людяним, щирим та байдужим до слави. Це спроба показати Валерія Залужного насамперед як людину, якій довіряють мільйони. Книга, написана найближчим свідком подій, дозволить зазирнути за лаштунки доленосних нарад, почути голоси тих, хто стоїть пліч-о-пліч і наближає перемогу".

Щоправда, досі невідомі ані дата виходу книги, ані навіть ім'я автора, яке з питань безпеки не будуть розголошувати аж до відкриття передпродажу книги. ​

Письменник Андрій Кокотюха залишив під постом коментар, що теж хотів би долучитися до  написання біографії генерала, але не встиг. "Я хотів написати. Для "Вівату". Вже почав наближатися до... Та вже хай", - прокоментував  анонс Кокотюха.

Нагадаємо, наприкінці вересня велике інтервю з Валерієм Залужним надрукувало видання Times. Зокрема, в інтерв'ю теж є біографічні елементи.

Сам же Головнокомандувач разом із першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Михайлом Забродським написав статтю "Перспективи забезпечення воєнної кампанії 2023 року: український погляд", на яку вже понад місяць посилаються українські та зарубіжні військові експерти.