Завантажити ще

З'явилися графіки погодинного відключення світла у Києві та області

З'явилися графіки погодинного відключення світла у Києві та області
Фото: facebook.com/npcukrenergo

ДТЕК опублікував графік погодинного відключення електроенергії у Києві на вівторок, 11 жовтня. Сайт компанії незабаром після оприлюднення "ліг" через навантаження, повідомив УНІАН. Світла у різних районах Києва не буде з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00. Тривалість відключень становитиме не більше чотирьох годин. Київська обласна державна адміністрація також опублікувала графік відключення світла у Київській області. В області світла не буде з 6:00 до 10:00, з 14:00 до 18:00 і з 22:00 до 02:00.

В "Укренерго" повідомили, что у понеділок у вечірні години мешканці Києва та Київської області зменшили споживання електроенергії на 26,5%, ніж у звичайний осінній день. Загальна потужність електроприладів, які споживачі добровільно не вмикали у цей період, дорівнює потужності більше 93 тисяч електрочайників або 46 тисяч пральних машин.

Щоб зменшити навантаження в енергосистемі, «Укренерго» ввело графіки обмежень споживачів у Києві, Чернігові, Житомирі, Черкасах та областях. Це керовані обмеження, які триватимуть впродовж декількох днів. Вводить в дію графіки аварійних обмежень обленерго за командою диспетчерського центру «Укренерго». Про те, чи застосовується графік аварійних обмежень у конкретному регіоні, можна дізнатися в обленерго.

У понеділок ввечері у "ДТЕК Київські електромережі" повідомили, що починаючи з 11 жовтня ДТЕК на щоденній основі заздалегідь будуть оприлюднювати графіки на сайті з адресами і часом відключення. Тривалість відключень не буде перевищувати 4 години. Також людей попросили з 17:00 до 22:00 не вмикати потужні електроприлади: пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники, тощо.

Графік погодинного відключення електроенергії у Києві на 11 жовтня.

Графік погодинного відключення електроенергії у Києві на 11 жовтня.