Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: +15, але сонце

Прогноз погоди в Україні: +15, але сонце
Фото: https://pixabay.com/users/9883074-9883074/

Все ще розраховуєте на бабине літо? Вигляньте у вікно – ось це воно і є. Причому підстав для скарг у вас не має бути багато. Переважно на сонячну погоду очікує нас 11 жовтня практично на всій території України. Дощі злегка зачеплять лише схід країни: Донбас, Харків та, можливо, Суми, бо похмуро. Похмуре небо над Ужгородом, Івано-Франківськом, Чернівцями. В решті регіонів сонце так чи інакше, а з'явиться.

А ось температура повітря – осіння. У Харкові та Сумах +11. Це найнижчий показник. У Києві, Чернігові, Полтаві +13. На заході України та в центрі +15. Тепло зберегтися лише в Ужгороді, Миколаєві, Одесі та Херсоні : тут до +17…+18.

Нічні показники температур дедалі ближче сповзають до нуля градусів. Поки що +3… +5. Лише на сході та півдні +7…+8.

Також посилитиметься вітер від 7 м/с, що вже відчутно. Відчутну холоднечу віщують і хмари, що низько йдуть по небу, так що дивися вгору. Або не дивися, а зверни увагу на вербу: якщо на гілках іній, зима виявиться дуже довгою. Чому саме верба? Тому що, якщо іній на пальмах, то це вже не зима, а новий льодовиковий період.

Для тих, хто не розуміється на породах дерев – спосіб простіше: якщо зайці ще не побіліли – зима настане пізно. Але якщо ви і зайця плутаєте з той-тер'єром, даємо останній шанс: кури насупилися, підняли пір'я - скоро похолодає.

Якщо ж у вас курка вже обскупана, не забивайте голову народними прикметами, а засмажте її та з'їжте на честь журналіста та відеоблогера 36-річчя Юрія Дудя. Але можете і не на його честь. Не зовсім зрозуміло що Дудь за птах: чи він за Україну, чи черговий «хороший русский».