Завантажити ще

Під Лиманом у зруйнованому зоопарку знайшли контуженого ведмедя

Під Лиманом у зруйнованому зоопарку знайшли контуженого ведмедя
Фото: facebook.com/UAnimals.official

Після деокупації Лимана Донецької області поблизу міста військові знайшли ведмедя у зруйнованому приватному зоопарку, який отримав контузію від російського снаряда. Тварину вдалося врятувати та передати до рук волонтерів. Про це повідомили у благодійній організації "UAnimals".

- Як тільки наші героїчні ЗСУ звільнили Лиман та територію навколо нього від російської окупації, одразу знайшли у приватному зоопарку закритого у вольєрі ведмедя. Загарбники жорстоко обійшлися з більшістю диких тварин, які там утримувалися, але ведмідь залишився живим. Хоча він у жахливому стані і контужений від снаряда, що влучив у бинок, де він сидів. За три метри від його вольєру все зруйновано, - повідомили в організації.

Як зазначено у повідомленні, зараз волонтери транспортують ведмедя до Центру порятунку диких тварин, там він пройде лікування. Як тільки його стан покращиться, тварину переведуть до парку хижаків "Арден", розташованого у Хмельницькій області.

З початку російського вторгнення українським військовим та волонтерам вдалося врятувати десятки тварин, які виявилися покинутими під російським обстрілом. На початку вересня наші воїни знайшли ведмедя в одному із приватних будинків Бахмута. Кілька днів бійці самостійно доглядали тварину і годували її, після чого передали до рук волонтерів. Зараз ведмідь на прізвисько Бахмут мешкає у ведмежому притулку "Домажир".

Фото:facebook.com/UAnimals.official

Фото:facebook.com/UAnimals.official

Фото:facebook.com/UAnimals.official

Фото:facebook.com/UAnimals.official