Завантажити ще

Київ передав 30 автобусів у Дніпро, де росіяни знищили міський автопарк

Київ передав 30 автобусів у Дніпро, де росіяни знищили міський автопарк
Фото: t.me/vitaliy_klitschko/1520

Дніпро отримав від Києва як допомогу 30 автобусів, які курсуватимуть маршрутами міського громадського транспорту. Про це повідомив столичний градоначальник Віталій Кличко у своєму телеграм-каналі.

- Автобуси, передані столицею Дніпру, це МАЗи двох моделей з низьким рівнем підлоги та пасажиромісткістю 100 і 150 осіб. Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках. Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря. Двигун та автоматична коробка передач – виробництва відомих фірм Mercedes-Benz та Voith, які забезпечують надійну роботу, – повідомив Кличко.

За його словами, 10 відправлених автобусів завантажені гуманітарним вантажем для допомоги Дніпру, який неодноразово зазнавав атак з боку військ РФ.

- Ми маємо сьогодні допомагати один одному, маємо разом вистояти і перемогти російських варварів. У цей складний час ми маємо особливо підтримувати міста, що знаходяться майже на лінії фронту, - наголосив він.

29 вересня росіяни завдали ракетних ударів по Дніпру. Одна з ракет влучила у міський автопарк, внаслідок чого згоріло понад 50 одиниць громадського транспорту. У зв'язку з цим городян попередили про можливі затримки автобусів по міських маршрутах.