Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: похолодання, дожі та сильний вітер

Даремно все-таки кияни проігнорували оргію на горі Щекавиця – найближчим часом погода не потішить нас теплими сонячними днями, от і віддавайтеся тепер содому та гоморі у калюжі дощу. Думаєте дуже еротично, коли ваше волосся на потилиці ворушить пориви північно-західного вітру 15-20 м/с?

Тож у понеділок 3 жовтня налаштовуйтесь на похмурий робочий ранок. Дощі продовжуватимуться у західних, північних та центральних регіонах країни. На сході окропить лише Харків. Південні області цілий день порадують мінливою хмарністю, але надвечір здадуться і тут також очікуються дощі.

Температура повітря відповідно до зарплати – низька. У північній та західній частині України +9…+13 градусів. Найтепліше на півдні: +17… +21. Решта регіонів проведуть понеділок у проміжку між +11…+17 градусами ртутного стовпа. Хоча за такої погоди мрієш не про ртутний, а про спиртовий стовпчик.

Безпосередньо на Київ чекає сира застигла погода при максимумі в +11. Куди тільки Кличко дивиться.

Втім, є прогнози, що обнадійують, на сонці і тепло яке повернеться дня через три. Хоча народні спостереження не тішать

Ось, наприклад, вітер. Якщо 3 жовтня він південний – до потепління, північний – до заморозків, західний – до дощу, східний – до сонячної та теплої погоди. Подивився Ківом: вітер дме західний. Тобто у столиці йшов дощ, іде дощ і йтиме дощ. А ось сухий день віщував би малосніжну зиму. Щоправда, мокрий обіцяє, що снігу довго не буде.

Також корисно прислухатися до екстрасенсорних здібностей тварин. Якщо кішка, перестала закривати лапою морду, а замовляє по інтернету оренду житла в Єгипті - зима буде сувора.

І про культуру. 3 жовтня 1925 року у Харкові відкрили державний театр опери та балету. Мистецтво не допомогло – за 80 років городяни все одно обрали мером Михайла Добкіна. Ще один міський голова 3 жовтня відзначить 76 років – це колишній міський голова Донецька екс-спікер Верховної Ради Володимир Рибак. Той випадок, коли про людину хочеться вже говорити, або добре, або нічого. Ще один колишній депутат, олімпійський чемпіон із плавання «містер батерфляй» Олег Силантьєв відсвяткує 46-річчя.