Завантажити ще

Перехоплення розмови: солдат РФ зізнався, що перемоги його армії – лише по телевізору

Перехоплення розмови: солдат РФ зізнався, що перемоги його армії – лише по телевізору
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські розвідники перехопили чергову розмову російського солдата, під час якої він розповідає рідним про справжній стан російської армії. Однак його мати не вірить, що їхні перемоги – це брехня і існують лише по телебаченню. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Розвідка опублікувала перехоплену розмову військовослужбовця РФ із 6-ї армії 138-го окремого мотострілецького дивізіону з його матір'ю. Солдат закликав матір не довіряти російській пропаганді, адже справді ситуація на фронті інша. Солдат скаржиться, що не вистачає боєприпасів, а озброєння старе і майже недієздатне.

- Все, що показують - повне марення. Повний. Це все в бони. Ти б бачила. Ми, коли супроводжували колону техніки – це п**дець. Усі 50-х, 60 років. І все в одиницях. Там три танки, п'ять БМП там, мотолиг. Нічого в нас немає – у нас усе старе дуже. Я тобі більше скажу: ми ще й пробуваємо техніку.

- А показують, що забираємо... - дивується мати.

- П**даболи. Я щоразу дивуюся тому, що показують по телевізору. Параша це все. Тут сором і сором взагалі відбувається. І техніку ми дивилися – у нас аж сльози навертаються – 4 танки, оі іржаві. Як вони взагалі їдуть – не зрозуміло…, – каже російський окупант.

- Слухай. Показують кадри однаково звідти. Значить, є й хороша техніка, – не вірить жінка словам сина.

Раніше Служба безпеки України зібрала добірку нових "лайфхаків", які російські військові використовують для втечі з України. Перехоплення СБУ свідчать, що ворог деморалізований та вважає війну в Україні справжнім пеклом. Частина росіян переважає думки, як втекти додому, і вони, не приховуючи, обговорюють це з родичами.