28 травня
Завантажити ще

Танцюрист Могилевської потрапив під обстріл гуманітарної колони у Запоріжжі, його мати загинула

Танцюрист Могилевської потрапив під обстріл гуманітарної колони у Запоріжжі, його мати загинула
Фото: instagram.com/tkach_

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла, що танцюрист із колективу Наталії Могилевської, Микита Ткаченка, потрапив під ракетний обстріл гуманітарної колони у Запоріжжі 30 вересня.
В автомобілі хлопець перебував разом із матір'ю, яка загинула від поранень. Про це артистка розповіла у своєму Instagram.

- Усі ви чули про жахливу трагедію у Запоріжжі... У цій колоні Микита знаходився з мамою. На жаль, Катерина отримала осколкове поранення у груди, яке виявилося несумісним із життям. Микита зараз перебуває у лікарні. Без матері залишилося двоє синів, — розповіла у своєму мікроблозі Наталія Могилевська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Сам Микита розповів, що його вже виписали із медичного закладу. У чоловіка контузія та поранення коліна уламком. На танцюриста чекає реабілітація.

- З головою майже все гаразд, тільки оглушило праве вухо сильно. У понеділок обстежуватиму, сподіваюся все добре (перетинка ціла), - зазначив він.

Трагедія сталася у Запоріжжі вранці, 30 вересня. Російські війська завдали ракетних ударів по гуманітарній колоні - люди везли допомогу для своїх рідних, які залишилися на тимчасово окупованій території. В результаті 31 особа загинула, близько 90 осіб отримали поранення.