Завантажити ще

Помер український журналіст та театральний критик Олег Вергеліс

Помер український журналіст та театральний критик Олег Вергеліс
Фото: facebook.com/1236882869704776

Заслужений журналіст України, театральний критик та художній оглядач Олег Вергеліс помер на 56-му році життя. Про це повідомили у Національній спілкі театральних діячів.

– Олег Вергеліс. Сказати, що він є знаковою фігурою в українському театральному просторі – це не сказати нічого. Сьогодні він став легендою. Сьогодні пішов у засвіти. Світла пам'ять людині, яка найбільше любила театр та людей театру. Дякую за все – підтримку, віру, спільну роботу. Боляче втрачати таких людей, особливо зараз, - йдеться у повідомленні.

Причини смерті Вергеліса в Союзі не назвали, але на початку вересня його госпіталізували до лікарні. Тоді колеги журналіста просили у соцмережах українців здати кров для Олега.

Олег Вергеліс протягом багатьох років працював редактором у "Дзеркало тижня", писав для "Української культури", "Українського театру", "Культури та життя", а також низки інших видань. 2009 року журналіст став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Золоте перо" за найкраще висвітлення культурного життя країни в газеті "Київські відомості". У 2010 році Вергеліс був нагороджений міжнародною літературною премією імені Юрія Долгорукого, а у 2011 році отримав Гоголівську премію Національної спілки письменників України.

Новини по темі: Театри Журналісти Втрати