21 березня
Завантажити ще

Олександра Слобоженка визнано найкращим маркетинговим експертом у сфері медіабаїнгу за версією World Traffic Awards

Олександра Слобоженка визнано найкращим маркетинговим експертом у сфері медіабаїнгу за версією World Traffic Awards
Фото: Команда Traffic Devils та Олександр Слобоженко

Засновник та керівник української медіабаїнгової компанії Traffic Devils Олександр Слобоженко отримав престижну міжнародну нагороду Best Marketing Influencer (найкращий маркетинговий інфлюєнсер) на World Traffic Awards. Нагороди вручили на конференції з цифрового маркетингу з акцентом на тренди affiliate-індустрії Traffic Summit, що відбулася 28-29 вересня у турецькому Стамбулі.

Імена переможців представили на офіційній сторінці World Traffic Awards у Facebook.

Команда Олександра Слобоженка також перемогла в номінаціях Best Mediabuying Team (найкраща медіабаїнгова команда) та Best Service Tool (найкращий сервісний інструмент) - сервіс оренди додатків TD APPS).

- Цього року це вже друга перемога команди на престижних міжнародних конференціях (раніше нас відзначили у номінації Best CIS Affiliates на SiGMA у Белграді, Сербія) та моя перша особиста нагорода. Дякую всім, хто за мене голосував. Це індикатор того, що я та моя команда не дарма працюємо та розвиваємося. Обіцяємо і надалі радувати наших клієнтів та партнерів новими ідеями та новими цікавими проєктами, – прокоментував свою перемогу керівник команди Traffic Devils.

Олександр Слобоженко також розповів, що під час Traffic Summit у Стамбулі міг обмінятися думками з однодумцями та взяти участь у різноманітних заходах, передбачених програмою.

- Програма заходу розроблена так, щоб учасники отримали нові експертні знання, поринули у різні варіанти нетворкінгу та паралельно відпочили від щоденних проблем. Traffic Summit – суперможливість вивчити тенденції та інновації у сфері інтернет-маркетингу, - підсумував Слобоженко.

Нагадаємо, місяць тому Traffic Devils здобула нагороду у номінації Best CIS Affiliate of the year-2022 на конференції SIGMA Balkans, яка проходила у столиці Сербії Белграді 23-24 серпня.