14 червня
Завантажити ще

Розвідка: Росіяни мобілізували майже всіх чоловіків у ОРДЛО

Розвідка: Росіяни мобілізували майже всіх чоловіків у ОРДЛО
Фото: t.me/DIUkraine

Російськи загарбники мобілізували майже все чоловіче населення на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

– Ми бачимо, що на захоплених росіянами територіях Донецької Луганської областей до армії забрали практично всіх чоловіків. За нашою оцінкою, після анексії Росією окупованих територій Херсонської та Запорізької областей там також оголосять мобілізацію, – заявив представник ГУР МО України Вадим Скибіцький.

У розвідці повідомляють, що завдання України полягає в тому, щоб завдати найбільших втрат Росії на полі бою, що разом із санкціями та політичною ізоляцією вплине на російську економіку та суспільство. Також Скибицький розповів про можливість застосування Росією тактичної ядерної зброї проти України.

- Удари, ймовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту, де дислокується велика кількість особового складу та техніки, а також важливі командні центри та критична інфраструктура, - заявили в ГУР.

Окрім призовної кампанії на захоплених територіях, Росія продовжує мобілізацію на своїй території. За словами начальника головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексія Громова, від початку оголошення мобілізації вже призвали 100 тисяч осіб. При цьому він припустив, що оголошена цифра 300 тисяч призовників - не кінцева. Найімовірніше, що чисельність мобілізованих буде значно більшою.