Завантажити ще

ЗСУ завдали ударів по складам та розташуванням росіян на Херсонщині

ЗСУ завдали ударів по складам та розташуванням росіян на Херсонщині
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військовослужбовці продовжують знищувати розташування та склади техніки російських окупантів на захопленій ними частині Херсонської області. Офіцер оперативного командування «Південь» Владислав Назаров зазначив, що ракетно-артилерійськими підрозділами Сил оборони виконали 144 вогневі завдання. Про це він повідомив у телеграмі.

- Сили оборони вразили райони зосередження озброєння та техніки у Херсоні, знищено ворожі склади боєприпасів у Новоолександрівській громаді Херсонщини.
Протягом ночі ворог втратив 4 людини в живій силі і один військовий автомобіль. Інші втрати ворога дізнаються, - розповів Назаров.

Він зазначив, що ворог продовжує чинити моральний тиск та залякувати мирне населення обстрілами. Тож не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги, додав офіцер.

Прессекретар пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк на брифінгу також зазначила, що на півдні України російські війська ніде не просуваються вперед і не можуть проводити наступальних дій. За її словами, вчора росіяни намагалися висунути танковий взвод, проте перший танк вибухнув на міні, а решта розгорнулася і поїхала на свої позиції.