3 червня
Завантажити ще

Звільнений з полону прикордонник прибув на присягу до сина

Звільнений з полону прикордонник прибув на присягу до сина
Фото: facebook.com/DPSUkraine

Український прикордонник Ігор Кучер після звільнення з російського полону одразу вирушив до Академії Держприкордонслужби. Там його син приймав військову присягу. Відео довгоочікуваної зустрічі полковника та майбутнього офіцера опублікувала прес-служба Держприкордонслужби.

- За прикладом батька, курсант Кучер вступив до прикордонної академії, і сьогодні присягнув на вірність українському народу. Про те, що на цю подію зможе приїхати батько, який щойно звільнений з російського полону, хлопець і не підозрював. Звільнений прикордонник Ігор Кучер приїхав привітати сина просто до академії, - наголосили у відомстві.

Як зазначили у Держприкордонслужбі, цього року присяга для курсантів стала важливою подією, оскільки на фоні війни в нашій країні ухвалити рішення стати офіцером здатний не кожен.

Обмін полоненими між Україною та РФ відбувся 21 вересня. В рамках процедури на батьківщину повернулося 215 захисників України. Серед звільнених українців – прикордонники, силовики, військові, захисники "Азовсталі", вагітні захисниці та медики. Також з полону вдалося звільнити 10 іноземців та 5 командирів "Азовсталі". Україна натомість передала до рук росіян 55 полонених та підозрюваного у держзраді Віктора Медведчука.