Завантажити ще

До Умані приїхали 23 тисячі хасидів для святкування Рош Ха-Шана

До Умані приїхали 23 тисячі хасидів для святкування Рош Ха-Шана
Фото: t.me/UJCUkraine

Напередодні єврейського свята Рош Ха-Шана в Україну прибули 23 тисячі хасидів-прочан. Про це повідомляє Об'єднана єврейська громада України.

- За даними Об'єднаної єврейської громади України, станом на ранок 25 вересня приїхало вже понад 23 тисячі паломників, - зазначено в повідомленні.

Наприкінці серпня українські силовики закликали хасидів утриматися цього року від візиту до України через війну, розв'язану Росією. Тих, хто зважиться на паломництво, попередили про необхідність дотримуватись комендантської години, реагувати на сигнали повітряної тривоги, виконувати вказівки правоохоронних органів.

Голова Черкаської ОДА Ігор Табурець заявив, що в Умані з 19 по 30 вересня буде посилено заходи безпеки. Район паломництва та прилеглі території будуть знаходитися під цілодобовим відеоспостереженням.

Рош ха-Шана – свято початку нового року для тих, хто сповідує юдаїзм. Цього року єврейський Новий рік відзначається з 25 до 27 вересня. В Україні свято відоме завдяки паломництві до могили цадика Нахмана в Умані.

Новини по темі: Хасиди Умань паломники