Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Telegram видалив російськомовний канал за заклики "різати" та "розстрілювати" людей

Telegram видалив російськомовний канал за заклики
Фото: hvylya.net

Telegram видалив один із проросійських каналів, у якому адміністратори публічно закликали людей до насильства та вбивств. Про це повідомив засновник месенджера Павло Дуров, але назву каналу не розкрив.

- Після повторного порушення ми були змушені видалити російськомовний канал, який закликав "різати" та "розстрілювати" беззбройних беззахисних людей. Після того, як наші модератори приховали проблемний пост і надіслали адміністраторам каналу повідомлення про неприпустимість такого контенту, власники каналу опублікували те саме повідомлення заново, забезпечивши його скріншотом отриманого ними попередження, - заявив Дуров.

За його словами, ще кілька каналів, із сумарною кількістю 80 тисяч підписників, були заблоковані адміністрацією на вимогу Apple для iPhone/iPad. Як зазначив засновник Telegram, йдеться про пабліки, пов'язані з Білоруссю.

- На вимогу Apple, ми заблокували на iPhone/iPad кілька пов'язаних із Білоруссю російськомовних каналів сумарною чисельністю 80 тисяч підписників. Адміністратори ще кількох подібних каналів загальною чисельністю 50 тисяч підписників отримали попередження від нашої команди про те, що вони порушують правила Apple, - підкреслив він.

Дуров нагадав, що правила Telegram прямо забороняють публічні заклики до насильства, а повторне порушення майже неминуче призводить до видалення каналу.