Завантажити ще

Гайдай: Під прикриттям "псевдореферендуму" росіяни шукають чоловіків для мобілізації

Гайдай: Під прикриттям
Фото: t.me/serhiy_hayday

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що на окупованих територіях росіяни ходять по будинках українців і під прикриттям так званих референдумів шукають чоловіків. Про це розповів Гайдай у Telegram.

- Стартувало "голосування" на "організованих місцях у прибудинкових територіях". Простіше – заповнюють якісь папірці на кухнях у квартирах та дворах. Виглядає це дуже дивно. Конфіденційністю не пахне. "Голосують" на кухні та у дворі. Росіяни закрили міста на виїзд, людей не випускають, щоби не втрачати "голосів", - розповів він.

Гайдай додав, що від людей в окупації отримав інформацію, що так звані комісії супроводжують люди зі зброєю. У разі невідчинення дверей  квартири - погрожують їх вибити. Коли в "бюлетені" людина ставить галочку навпроти "НІ" - її записують у "нотник". При цьому голосувати можна без паспорта, тому що "ми тебе і так знаємо", додав глава ОДА.

За його словами, поквартирний/дворовий обхід - це виключно для перевірки приміщень на виявлення чоловіків. Так російські окупанти просто шукають "гарматне м'ясо". Глава ОДА нагадав, що за участь та організацію псевдореферендуму передбачено відповідальність і всіх причетних буде покарано.