6 червня
Завантажити ще

Готуємось до зими, інтерв'ю з Юрієм Горбуновим та екологічний фронт: топ-5 матеріалів тижня

Готуємось до зими, інтерв'ю з Юрієм Горбуновим та екологічний фронт: топ-5 матеріалів тижня
Фото: Олег УКЛАДОВ

В ці вихідні читайте про те, як кіт став волонтером і допомагав вивозити людей з окупованих територій; про те, як правильно утеплити балкон і вберегтися від хвороб.  Зігріваючі рецепти від шеф-кухарів та добірка історій від зірок про те, як вони схудли.

Розбираємось, які продукти подорожчають і наскільки, а також чому полк «Азов» забороняє продаж продукції з їхнім логотипом.

Щотижнева добірка анекдотів – про т.зв. "могилізації" в РФ.

У рубриці «Суспільство»

Готуємося до зими: кому особливо небезпечний холод у житлі, що не опалюється.

Легкої зими цього року не буде. Закликають утеплювати себе та житло… Звичайно, холод ми переживемо. Але треба ще постаратися пережити зиму з мінімальними втратами. А тому з'ясовуємо, кому гіпотермія загрожує найбільше – який вік та спосіб життя у зоні особливого ризику. Також дивимося, як можна утеплити самого себе – за допомогою шапки та… сала.

Ніка Шурда сподівається, що розголос допоможе її татові швидше повернутися додому. Фото: instagram.com/_shurdovna_/

Ніка Шурда сподівається, що розголос допоможе її татові швидше повернутися додому. Фото: instagram.com/_shurdovna_/

Чемпіонка Європи – полоненому батькові: Тату, тримайся! Ти маєш витримати цей жах!

Ніка Шурда здобула «золото» чемпіонату Європи зі стрибків у воду. На жаль, про перемогу доньки не знає тато, який і прищепив дівчинці любов до спорту. У Маріуполі, звідки Ніці та мамі вдалося втекти, ще в середині березня затримали її батька, звинувачуючи його у тероризмі.

Ніка зізнається, що їхала на чемпіонат із метою допомогти батькові, розповівши всьому світу про його долю. А ще дівчинка налаштована повернутися до Маріуполя, як тільки він стане українським – адже стільки спогадів пов'язано з рідним містом.

Еколог Євгенія Аратовська: Ми впроваджуємо до армії незвичайні речі, які можуть стати нормою

Організація «Україна без мусора» наближає нашу перемогу своїм способом. Так, закликають приносити їм бляшанки, з яких потім роблять окопні свічки. Приймають речі на продаж, а гроші перераховують до фонду «Повернися живим». А ще – допомагають військовим частинам сортувати та вивозити сміття на переробку.

До речі, завдяки таким організаціям стали замислюватися і про спеціальне екіпірування для жінок-військових, і про спеціальний раціон для військових-веганів. Докладніше про новаторські екологічні ініціативи розповідає засновниця організації «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.

У рубриці «Політика»

Військові експерти: Якщо провалиться і часткова мобілізація, це кінець путінського режиму

Разом із військовим експертом Олегом Ждановим та військовим істориком Романом Пономаренко шукали відповіді на найгостріші питання оголошеної в РФ часткової мобілізації. Чому оголосили мобілізацію, але не оголосили воєнний стан? Як скоро ці заплановані 300 тисяч мобілізованих з'являться на фронті і наскільки це велика цифра? І яка може у російських новобранців мотивація воювати?

У рубриці "Шоу-біз"

Юрій Горбунов та його колеги на одному з концертів для військових. Фото: Instagram.com/gorbunovyuriy/

Юрій Горбунов та його колеги на одному з концертів для військових. Фото: Instagram.com/gorbunovyuriy/

Юрій Горбунов – про орден від президента, концерти для військових, важливість заборон та майбутнє сім'ї

Домовитися про інтерв'ю з Юрієм Горбуновим було складно через його постійну зайнятість – упродовж усіх цих днів, починаючи з 24 лютого, він разом із колегами робить концерти для військових. І навіть молодшого сина найчастіше бачить по відеозв'язку. Але окрім зайнятості, телеведучий розповів «КП в Україні» про рятівний гумор, роботу в ранковому шоу, програму «Голос країни» та сім'ю.