Завантажити ще

Українці в Польщі можуть обміняти свої посвідчення водія за день

Українці в Польщі можуть обміняти свої посвідчення водія за день
Фото: mediacenter.org.ua

Українці, які перебувають у Варшаві, можуть звернутися до підрозділів Державної міграційної служби України за обміном посвідчення водія та отримати таку послугу протягом дня. Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик під час брифінгу в медіацентрі "Україна – Укрінформ".

- Будь-який громадянин України може звернутися фізично, перебуваючи у Варшаві, до підрозділів Державної міграційної служби. Подає документи для можливості обміну посвідчення водія. Обмінювати його можна, якщо змінилися анкетні дані, минув термін дії, якщо воно пошкоджене і т.д. Фізично приймаються документи для розгляду конкретно у Варшаві. Надсилаються каналом електронної пошти саме до Києва. Тут ми перевіряємо можливість обміну посвідчення та підтверджуємо. Далі справа за нашими колегами у Варшаві. У день звернення наш водій отримає нове посвідчення водія. Наголошую – це відбувається протягом дня, – сказав начальник центру.

Він зазначив, що час роботи цих установ відповідає часу роботи територіальних сервісних центрів МВС у Києві - з вівторка до п'ятниці з 9:00 до 18:00, у суботу - із 9:00 до 16:45.

Для обміну необхідно мати такі документи: паспорт або ID-карту, ідентифікаційний код, старе посвідчення водія. Медичну довідку на час війни скасовано.

Рудик додав, що Головний сервісний центр МВС розширюватиме кордони разом із ДМС, додаватимуться і нові послуги, зокрема відновлення втраченого посвідчення.

– Ми бачимо попит серед наших громадян у Варшаві, він динамічно зростає. Ми будемо розширювати нашу діяльність в інших країнах та містах разом із Державною міграційною службою. Механізм співпраці налагоджений, він простий і прозорий. Інформація, яку надають громадяни, каналами захищеного зв'язку потрапляє до України для ухвалення відповідного рішення, - розповів він.

Також стало відомо, що Державна міграційна служба відкриває нові представництва ще у трьох містах Польщі – окрім Варшави, підрозділи створять у Вроцлаві, Кракові та Гданську.