Завантажити ще

В окупованому Маріуполі почали агітувати жінок вступати до російської армії

В окупованому Маріуполі почали агітувати жінок вступати до російської армії
Фото: t.me/mariupolrada

На тимчасово захоплених російськими військовими територіях з'являються ворожі листівки із закликом до жінок вступати на військову службу. Про це повідомляє в телеграмі Маріупольська міська рада.

- Росіяни у розпачі. На окупованих територіях вже з'являються листівки із закликом до жінок вступати на військову службу. Через успішний наступ ЗСУ росіяни намагаються мобілізувати населення, а найбільше – на окупованих територіях. Тепер уже не лише чоловіків, а й жінок. Це свідчить про повний розпач і розуміння наближення поразки, - зазначили в міськраді.

Міська рада закликала маріупольців не йти на жодну співпрацю з російськими загарбниками. Адже вони намагаються прикритись мешканцями захоплених регіонів.

– Не вірте пропаганді. Окупанти бояться ЗСУ і хочуть використовувати маріупольців як «гарматне м'ясо». Особливо – після проведення псевдореферендумів, - зазначили у міськраді.

Жителі Маріуполя, перебуваючи в окупації, чинять опір так званій «владі» - поширюють наклейки та листівки з українською символікою. Останнім часом у Маріуполі символом опору стала українська літера «Ї», яку малюють у різних куточках міста.