Завантажити ще

Маріупольців закликають не брати участь у псевдореферендумі, інакше їм загрожує мобілізація

Маріупольців закликають не брати участь у псевдореферендумі, інакше їм загрожує мобілізація
Фото: t.me/mariupolrada

Маріупольська міська рада закликає мешканців тимчасово окупованого Маріуполя не брати участь у псевдореферендумі з приєднання до РФ: росіяни можуть використовувати персональні дані для мобілізації. Про це повідомляє міськрада у Telegram.

- У зв'язку з успішним контрнаступом ЗСУ російські окупанти панікують і поспішають провести псевдореферендуми найближчим часом. Зокрема, готуються влаштувати й у Маріуполі. Результати вже відомі заздалегідь, бо про свободу вибору не йдеться, - зазначають у міськраді.

У відомстві нагадали, що у 2014 році у Маріуполі вже намагалися провести такий референдум. Але це нічого не дало, Маріуполь звільнили від бандитських формувань так званих "ДНР".

Наразі вже вдруге російські окупанти планують організувати у Маріуполі швидкий референдум під дулом автомата - незважаючи на бойові дії, порушуючи всі існуючі норми демократичного та міжнародного права.

- Як того разу, так і наразі результати фейкових референдумів нічого не змінять. Маріуполь – це Україна: був, є і буде! Нагадуємо, що, згідно зі статтею 111-1, за колабораціонізм передбачено кримінальну відповідальність.

Закликаємо маріупольців не брати участь у псевдореферендумі! Ваші особисті дані можуть використовуватись для подальших маніпуляцій та мобілізації, - зазначили у міськраді.

Російські окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми з приєднання до РФ захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. 21 вересня Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію росіян, яка стартує вже цього дня. Призову підлягатимуть нібито лише громадяни, які перебувають у запасі.