Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

МОЗ України поки що не планує повертати масковий режим

МОЗ України поки що не планує повертати масковий режим
Фото: facebook.com/i.kuzin.moz

Міністерство охорони здоров'я поки що не планує повертати обмеження через сезонне зростання кількості хворих на COVID-19. Про це розповів головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомляє "УП.Життя".

- На національному рівні не планується впроваджувати загальнонаціональних локдаунів або якихось обмежувальних заходів, – сказав він під час брифінгу 19 вересня.

Санлікар зазначив, що медичні комісії та ДСНС області можуть застосовувати масковий режим у місцях масового скупчення населення, транспорті, рекомендувати носіння масок в закладах охорони здоров’я. 

- Ми закликаємо, щоб області використовували цей механізм, але ще раз хочу наголосити, що тут має бути баланс між можливостями, безпековим питанням і тим впливом, який ці заклади можуть спричинити щодо зростання кількості випадків, – пояснив Кузін.

У березні Кабінет міністрів скасував в Україні на час воєнного стану встановлення рівнів епідемічної небезпеки. 23 серпня у КМДА рекомендували повернутися до носіння масок та дезінфектантів для рук через зріст захворюваності. 14 вересня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків рекомендував мешканцям повернутись до маскового режиму, особливо в місцях масового скупчення людей. З 12 вересня масковий режим був запроваджений для студентів і працівників Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості.