Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

McDonald’s назвав дату відкриття ресторанів у Києві

McDonald’s назвав дату відкриття ресторанів у Києві
Фото: facebook.com/alesya.mudzhyri

У вівторок,  20 вересня, у Києві відновлять роботу перші три ресторани McDonald’s. Спочатку  заклади будуть працювати тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні, повідомила очільниця відділу комунікацій українського McDonald's Алеся Муджирі.

За її словами, відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва:

  • проспект Бажана, 3в (м. Харківська);
  • вул. Гришка, 7 (м. Позняки);
  • проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

Ще через тиждень планується відновлення роботи ще семи закладів у Києві. Згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

Спочатку замовити можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. За словами Муджирі, на початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. 

В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.  

Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.