22 вересня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: на країну обвалиться ураган до 20 м/с

Прогноз погоди в Україні: на країну обвалиться ураган до 20 м/с
Фото: Зображення Gerd Altmann із сайту Pixabay

У неділю на Івано-Франківщині помічено перший сніг. І це ще не всі метеорологічні випробування на нашу голову: за повідомленням ДСНС у понеділок на країну вдарить ураганний вітер 15-20 м/с. Такий ламає дерева, начхати проти нього не рекомендується. До речі, вітер від 40 метрів за секунду здуває людину, що стоїть.

Спокійно буде лише в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях. Але там і на Донбасі зберігається тепло від +18 до +22.

Інші регіони, купуються самі собою. Черкаси, Кропивницький Дніпро, Полтава +15…+17. Харків +17…+19. Вінниця +14…+16.

Чернівці Хмельницький, Рівне, Житомир, Київ, Чернігів, Суми +13…+15. Далі на захід +12…+14. І, нарешті, в Ужгороді +11… +13.

Втім, є невеликий плюс – ураганний вітер розкидав усі хмари: дощі очікуються лише у західних регіонах країни, у Чернігові та Сумах.

Звернувшись до народної мудрості, легко встановити - краще до неї в цей день не звертатися. Згідно зі спостереженнями, 19 вересня розпочинаються перші заморозки. Можливо, тому наші пращури в цей день не працювали. Сиділи дивилися у вікно і помічали: ага на деревах зранку з'явився іній до снігової зими. Але якщо дорогою в нужник на вулиці тепло – зима настане пізно. Якщо ж на шляху ви зустрінете головного довгоносика країни актора Віктора Андрієнка, привітайте його з 63-річчям. Якщо він у компанії Оксани Забужко, значить, вони задумали разом відзначити і 62-річчя письменниці.

На спортивних олімпах також є привід пропустити і тренування, і келих іншій легкоатлетці Ярославі Магучих – їй можна – виповнюється 21 рік, і біатлоністці Юлії Джиме – їй потрібно – вже 32 роки.

І, нарешті, 19 вересня вишенкою на торті зустріне телеведуча Лідія Таран, адже 45 – баба ягідка знову.

Детальний прогноз погоди на 19 вересня