Завантажити ще

Прогноз погоди на 15 вересня: перші ознаки бабиного літа

Прогноз погоди на 15 вересня: перші ознаки бабиного літа
Фото: https://pixabay.com/ru/users/hans-2/

Тут у нас тумани й дощі… Але світанки, на щастя, поки що не холодні: у середньому під ранок в Україні +11…+14, а на півдні цілих +16. Денна температура також тішить: стовпчик термометра вперто повертає нас у літо. Найпрохолодніше в Києві, Чернігові, Сумах та Луганську: +17… +19.

По лінії Луцьк, Рівне, Житомир, Полтава, Харків, Донецьк - до +20. Якщо спуститись на рівень Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Дніпро, то тут +19…+21. Беремо на захід – тут максимум +22, +23. Південніше зовсім рай: +24... +26.

Детальний прогноз погоди на 15 вересня

Тож дощі, які зрошують всю нашу країну без винятку, не зможуть зіпсувати настрою від бабиного літа, що продирається до нас. Щоправда, згідно з народною мудрістю, ще не факт, що воно настане. Наприклад, м'яку та теплу осінь обіцяють відсутність 15 вересня вітру та велика кількість роси. Вітер саме 7-12 м/с, а роси не видно через дощ. А ось опади у цей день - ознака сухої осені. Однак найбільше насторожило спостереження: якщо випав сніг – він скоро розтане. Обнадіює, чи не так? Якось не хочеться, щоб вересневий сніг долежав до травня.

Орнітологічних прикмет у цей день не знайдено: мабуть, усі журавлі та гуси – високо чи низько, мовчки чи з воланням – нарешті полетіли на південь.

Проте можна згадати птахів іншого польоту. Так, 15 вересня 68 років відзначить конопляний бізнесмен та мер міста Глухова Мішель Терещенко. 48 років стукне акторові та гумористу «Вітальці» всієї України Гарику Бірче. Ех, якби актор вчасно підсуєтився, міг би зараз працювати президентом України.