24 вересня
Завантажити ще

Дружина Миколи Тищенка – критикам: Ви як були до війни «заказушниками», так ними і залишилися

Дружина Миколи Тищенка – критикам: Ви як були до війни «заказушниками», так ними і залишилися

Власниця салонів краси, модель та блогер Алла Барановська не витримала і дала відверте інтерв'ю про перші дні війни, благодійну допомогу ЗСУ та нападки на її чоловіка Миколу Тищенка.

Як зізнається Алла, на початку політичної кар'єри Миколи вона переживала через кожне несправедливе звинувачення.

- То знаходять якийсь будинок, який нібито маю під Києвом. То деякі зв'язки з людьми, яких не бачила й близько. Мене це страшенно дратувало – я хотіла подавати до судів, писати заяви про наклеп, - каже Алла Барановська. - Але Миколу ці ролики завжди тільки забавляли. Він мені одразу сказав, що правда переможе у будь-якому разі.

Цей спокій згодом передався і Аллі. Вона перестала вірити в силу хейта в інтернеті і просто не реагує на негатив, а продовжує виконувати свою роботу, допомагати армії.

- Бігус та всі йому подібні роблять із періодичністю раз на два місяці негативний ролик про Тищенка. Вже причепилися до благодійності… Наприклад, до бронежилетів, які ми завозили правдами й неправдами. До благодійних вечерь, через які ми цілодобово не спали, – розповідає дівчина. – Ось тоді я остаточно зрозуміла, що журналістика цих так званих розслідувачів – дно. Всі вони як були до війни «заказушниками», так ними і залишилися. Причому Микола навіть знає, хто ці сюжети замовляє, хто передає інформацію, ставить завдання цим «розслідувачам». І знаючи це, виникає відчуття, що для деяких людей у високих кабінетах війна скінчилася.