25 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди на 13 вересня: холоднішає все швидше, у Києві +12

Прогноз погоди на 13 вересня: холоднішає все швидше, у Києві +12
Фото: https://pixabay.com/ru/users/uniquedesign52-816436/

Прогнози синоптиків завжди здійснюються! Щоправда, дати не завжди збігаються… Настрій вам зможе підняти ще й той факт, що дощі у вівторок таки відступлять. Якщо метеорологи не наплутали з датою, 13 вересня на заході України очікується хоч і хмарна погода, проте без опадів. Решті регіонів пощастило менше: і вдень, і вночі дощити починає від Житомира та Вінниці і далі до східних кордонів із Росією, якщо ЗСУ їх ще не відсунули до Уралу.

Але це вже саме осінній бридкий дощ без грому та блискавок, що позначається на загальній температурі повітря, – про +20 і не мрійте. Максимум, що чекає, це +17…+19 на півдні України, у Харкові та Донбасі. У центральній частині країни +16…+18. У решті куточків +13…+15, і лише у столиці погода вирішила випендритися найнижчим показником: +12…+14.

Одне добре – ночами ще не так холодно, як було тижнем раніше: у середньому +8…+12. І вітер трохи вщухне – 5 – 10 м/с. Щоправда, із вівторка починається магнітна буря середньої інтенсивності. Закінчиться вона 16 вересня.

Детальний прогноз погоди на 13 вересня

На відміну від заяв офіційних синоптиків погодні прикмети трактуються однозначно. Теплу осінь пророкують кульбаби, які цвітуть у цей день. Їх немає, проте цвіте русофобія, що гарантує гарячу осінь окупантам.

Ще інформація до роздумів: чим більш теплий і сухий вересень, тим пізніше прийде зима. Висновок невтішний – йдуть холоди. Подумайте про енергоефективність. Це коли ти не здаєш у макулатуру книги Достоєвського та Булгакова, а опалюєш ними помешкання. Але ж були часи, 1922 року точніше, коли 13 вересня у Лівії стовпчик термометра піднявся до +57,7, що стало світовим рекордом максимальної температури повітря біля поверхні Землі. Лівійці того дня, мабуть, мріяли про сьогоднішню погоду в Україні.

Підняти настрій у дощовий похмурий осінній день міг би привід привітати наших іменинників. Проте 13 вересня…

42 роки виповнюється колишньому депутату та голові будівельної компанії «Укрбуд» Максиму Микитасю, на якому зараз висить кримінальних справ, як на собаці бліх. Здирництво, викрадення людини, побиття, відмивання грошей, присвоєння майна Нацгвардії…

Цілих 60 років стукне колишньому меру Слов'янська Наталії Штепі. У суді розглядається її кримінальна справа щодо зазіхання на територіальну цілісність України, що призвело до загибелі людей. Такі-то справи...

Здавалося б, безпрограшний варіант – 56 років відзначить телеведучий В'ячеслав Піховшек, але у Вікіпедії його обзивають проросійським, що нахапався на каналах Медведчука українофобських та антизахідних поглядів. на каналах Медведчука. Тьху...

Залишається тільки почитати зведення ЗСУ – і одразу настрій покращується.