Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: що принесе циклон Пеггі

Прогноз погоди в Україні: що принесе циклон Пеггі
Фото: Зображення Hands off my tags! Michael Gaida із сайту Pixabay

Втомилися читати у прогнозах погоди – слово «дощ»? Що ж намагатимемося вас порадувати: 12 вересня в понеділок в Україні буде мокро. Дуже – мокро, місцями в центрі та на півдні країни – з громом та блискавками. І лише у Сумах через хмари вигляне сонечко – подивитися чи не всю ми русю вже перебили.

Такою погодою ми завдячуємо циклону Пеггі. Він несе й холодну погоду. Промозглій всього буде у Львові та Тернополі +11… +13. В іншому на заході країни стовпчик термометра місця не знаходить у межах +16. У Житомирі, Києві, Чернігові та Сумах +13… +15. В ось далі на південний схід ставатиме набагато гарячіше Полтава, Харків, Луганськ +17…+19.

У Дніпрі, до Запоріжжя та на південь температура зростає до +19…+21. Вночі теж не дуже холодно – найнижче в Івано-Франківську +7…+9, а так країною +10…+11 і на півдні до +14. Щоправда, не вщухає вітер 7-12 м/с.

З погодними прикметами цього дня розібратися найкраще може лише відомий пасічник Віктор Ющенко. Йому треба заглянути у вулик. Якщо бджоли запечатали його воском – зима настане рання та холодна. Якщо вжалили в око – значить не треба було забувати вдягнути капелюх бджоляра. Ну, і теплі дні якийсь час ще протриматися.

Решті радимо придивитися до їжаків. До звірят, а не протитанкових. Якщо вони селяться ближче до людей, чекай на теплу зиму, далеко – холодну. Який зв'язок між погодою та місцем реєстрації їжаків сказати складно.

Але, коли вже зайшла тема нерухомості 12 вересня далекого 1875 народився хоровий диригент, композитор Олександр Кошиць, заради якого спілку письменників України запропонував виставити музей Булгакова з дому на Андріївському узвозі.

Натомість у наступних двох іменинниць немає проблем із житлоплощею. Та в них і життя вдалося. 28 років відсвяткує знаменита тенісистка Еліна Світоліна. Трохи більше – 39 років стукне телеведучій Катерині Осадчій. Якою б не була погода (у Світолиній у понеділок сонячно - вона живе у Монте Карло) нехай цей день принесе іменинницям лише радість.

Детальний прогноз погоди на 12 вересня

Детальний прогноз погоди на 12 вересня. Фото: meteo.gov.ua

Детальний прогноз погоди на 12 вересня. Фото: meteo.gov.ua