Завантажити ще

ЗСУ підтвердили звільнення Волохова Яру, а СБУ показала фото з Балаклії

ЗСУ підтвердили звільнення Волохова Яру, а СБУ показала фото з Балаклії
Фото: т.ме/СБУкр

ЗСУ звільнили від окупантів Волохів Яр у Харківській області. Наші захисники підняли український прапор у населеному пункті. Про це повідомляє Східне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України у Facebook.

– Харківщина. Волохів Яр – наш. Слава Україні! – написали військові під відео зі звільненого пункту.

Раніше у мережі вже поширювалися неофіційні повідомлення про звільнення населеного пункту. Але лише сьогодні це підтвердили й українські військові. При цьому в мережі з'явилися нові кадри з Високопілля (Херсонська область) та Балаклії (Харківська область). Їх оприлюднили спецпризначенці Центру спеціальних операцій "А" СБУ, які разом із Силами оборони звільнили ці міста.

- Крок за кроком повертаємо рідні міста та села! Спецпризначенці Центру спецоперацій "А" СБУ пліч-о-пліч з бойовими побратимами з Сил оборони звільнили Високопілля та Балаклію! Ідемо вперед – до нових перемог! І жоден ворог нас не зупинить! Працюємо далі, – запевнили бійці спецназу.

Напередодні президент Володимир Зеленський підтвердив взяття міста Балаклія у Харківській області. Президент опублікував звернення бійців спецпідрозділу ГУР МО "Кракен", які стоять на прапорі РФ.