Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Поліція та рятувальники повертаються на звільнені території Харківської області

Поліція та рятувальники повертаються на звільнені території Харківської області
Фото: facebook.com/moden.ua

На звільнені території Харківської області будуть направлені підрозділи поліції та ДСНС. Першочерговим завданням є забезпечення гуманітарних потреб місцевого населення. Про це повідомив голова МВС Денис Монастирський під час брифінгу, його цитує "Суспільне ".

- У багатьох населених пунктах тривалий час відсутнє світло і тепло, будь-які умови для життя, а тому насамперед - необхідне забезпечення гуманітарного вантажу. Можливість логістики, проїзду це забезпечуватиме військова адміністрація спільно з Національною поліцією. Друге – це повернення правоохоронної системи та забезпечення цих сіл, які будуть або вже деокуповані, – заявив Монастирський.

За його словами, на деокупованих територіях буде призначено окремих керівників військових адміністрацій. Вони відповідатимуть за забезпечення першочергових потреб громадян, які залишалися усі ці довгі місяці на окупованих територіях.

- Чітко визначили з органами Національної поліції підрозділи, які мають одразу після деокупації зайти та забезпечити правопорядок у цих населених пунктах. Підрозділи ДСНС, які мають забезпечити розмінування, є умовою №1, щоб повернулося життя до цього населеного пункту. Забезпечити електроенергію, розмінування об'єктів інфраструктури для того, щоб можна було готуватися до осінньо-зимового періоду, - зазначив Монастирський.

Сили оборони ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Завдяки вмілим та злагодженим діям Збройні сили України за підтримки місцевого населення просунулися майже на 50 км за 3 дні. За даними розвідки, окремі ворожі підрозділи зазнали значних втрат. Окупанти намагаються евакуювати поранених та пошкоджену військову техніку в райони населених пунктів Ольховатка та Бородоярське.