23 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди на 9 вересня: повернення гроз та сильного вітру

Прогноз погоди на 9 вересня: повернення гроз та сильного вітру
Фото: https://pixabay.com/ru/users/pexels-2286921/

Багато хто дивується: чому прогнози синоптиків часто не збігаються з дійсністю? І помиляються. Насправді розрахунки метеорологів вірні – просто погода не читає газет і не знає, як треба правильно поводитися. Тому замість обіцяного сонця йде дощ, а в бабине літо доводиться ходити у валянках.

Отже, що про себе не знає стихія 9 вересня…

Всю правобережну частину України заллють дощі. Місцями з грозами – це у Кропивницькому, південь країни. Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ та Ужгород знаходяться під знаком блискавки. Таке собі попередження – «Не залазь - уб'є».

Краплею зачепить і Запоріжжя, а ось Київ має утримати сонячну погоду, але її вистачить лише на +17…+19 градусів. Найхолоднішим виявився трикутник Рівне – Тернопіль – Хмельницький: тут удень +13…+15. Загалом середня температура по країні +18. На градус вище у Кропивницькому та Донбасі, традиційно тримається південь та Ужгород – незважаючи на негоду, тут до +22.

Трохи обнадіює ніч – заморозків не передбачається, найнижча температура після заходу сонця у Харкові, Полтаві та Сумах +5…+7. Адже цілодобово раніше вночі стовпчик термометра тут ледь добирався до +3. Це не означає, що можна спати з відкритими навстіж кватирками, але панталони з начосом поки що можна не одягати.

Щоправда, підніметься вітер 5-10 м/с, тому на вулицю виходьте у щільно примотаному до голови скотчем капелюсі.

Детальний прогноз погоди на 9 серпня

Гроза та грім порадують народних синоптиків: дощі у цей день обіцяють теплу осінь. А якщо на горобині багато ягід, то й зима очікується м'якою. Все вказує на хорошу погоду, і лише наш Кабмін пророкує важкий опалювальний сезон. Птахи на деревах усі ягоди не склювали – а міністри у своїх прогнозах такої очевидності зовсім не враховують.

За днями народжень 9 вересня не багате – народу народилося чимало, а погляд зупинити нема на кому. Хіба що 53 роки відзначить колишній третій віцеспікер парламенту Руслан Кошулинський. Але він, як і його партія «Свобода», зійшов із політичного небосхилу. Хоча все ж таки у прогнозі погоди згадали.