Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

"Народні Байрактари" отримали імена Ковинька, Халепа та Трясця

Фото: facebook.com/SlawomirSierakowski1979

В Україну доставили три ударні оперативно-тактичні безпілотники. На їхню покупку українці зібрали 600 млн гривень, але турецька компанія-виробник зрештою передала безкоштовно. Тепер ці дрони готові вирушити на фронт, а ще вони отримали власні назви. Про це повідомив волонтер та шоумен Сергій Притула у своєму Facebook.

Ударні дрони отримали імена "Ковинька", "Халепа" та "Трясця". На цих БпЛА також нанесені візерунки "під вишиванку". Крім того, на бортах безпілотники мають наклейки зі словами "Народний Байрактар".

Як зазначив Притула, відео бойової роботи цих безпілотників будуть спеціально марковані у повідомленнях у соцмережах, згідно з домовленостями з Міноборони. Волонтер також оголосив про закінчення цієї приголомшливої історії щодо збору кошт українців на купівлю "Байрактарів", необхідних для фронту.

- Хтось міг би сказати, що сьогодні у нашому гучному проєкті поставлено крапку. Ми здійснили те, що мріяли! Ми отримали те, чого так потребує наше Військо. Але насправді все тільки починається... насамперед для наших ворогів. І їм це не сподобається! "Народні Байратари" стають на бойове чергування! - зазначив він.

Притула також тепло подякував усім причетним до масштабного збору на ударні безпілотники для захисників України.