25 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: взимку у квартирах буде як зараз у Сумах

Прогноз погоди в Україні: взимку у квартирах буде як зараз у Сумах
Фото: pixabay.com

Вчорашні передсвітанкові заморозки відчули мешканці багатьох регіонів України. Але ж це ще тільки початок. Втім, коли саме цей початок повноцінно почне морозити населення, поки що невідомо – на 7 вересня синоптики обнадіюють більш незначним нічним похолоданням. У середньому в країні температура вночі +3… +6. Холодніше лише у Черкасах, де +2…+4. Найтепліше на півдні: Миколаїв, Херсон +8…+10, в Одесі +9…+11. Стільки ж вночі і в Ужгороді, найгарячішій точці країни, - вдень тут все ще +22… +24. Для порівняння – на тому ж півдні +20…+22.

В іншому по Україні прохолодно і вдень: у центрі та на сході +15…+17, на заході +16…+18. У Сумах ще менше: +14… +16. Стільки ж, як запевняє Кабмін, буде взимку в квартирах українців, тільки зараз на вулиці безкоштовно, а в будинках уже буде за гроші.

Опадів у середу не передбачається. А там як бог дасть.

Народні прикмети цього дня неймовірно скупі. Якщо у ніч на 7 вересня дощ, то осінь очікується сухою. Якщо у цей день перелітні птахи сідають на землю - чекай на ясну погоду, на дахи будинків - насувається негода. Якщо перелітних птахів взагалі не видно, значить, у Києві знову смог від торфовищ, що горять.

Деякого переосмислення потребують і події. Так, 7 вересня відзначається Всесвітній день знищення військової іграшки, тоді як в Україні з 2014 року щодня знищують військову іграшку Путіна. Нині, на радість, дуже плідно. Тим більше що в Україні сьомого числа День військової розвідки – тож кремлівський карлик незабаром дограється.

Також цього дня 1792 року запорожці висадилися на Таманському півострові, а за наступні кілька років туди переселилося 25 тисяч українських козаків. Тож Кубань – наша.

Цього ж дня примудрилися народитись кілька відомих українців. 60 років виповнюється секретареві РНБО Олексію Данилову. Якщо він у цей день у чорному одязі – це сигнал суспільству: ювілей святкувати не буде. Якщо без одягу – вже добре святкує.

А 66 років відзначить брат співака Левка Дурка – музичний продюсер, колишній засуджений фарцівник Володимир Бебешко. Він якраз може з повним правом веселитися з трусами – «Пающіми трусами» - жіночою групою, яку заснував разом із покійним Кузьмою Скрябіним.