23 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди на 6 вересня: вночі до 3 градусів морозу

Прогноз погоди на 6 вересня: вночі до 3 градусів морозу
Фото: https://pixabay.com/ru/users/castleguard-2970404/

У Києві вранці йшов дощ, а всі сайти про погоду вперто малювали сонечко, що сміливо виглядає з-за хмар. Воно до обіду зрештою вийшло, реабілітувавши синоптиків. Цікаво, чи збудеться їхній прогноз на вівторок, 6 вересня?

У цей день метеорологи також не обіцяють дощу. Але від цього не легше, бо вони передбачають нічні морози. Так-так, зима вже робить спроби вступити у свої права. Так, у Чернігові, Сумах та Луганську вночі -1…-3. Причому вдень у цих регіонах не так холодно: +14…+17. Така сама температура (+15…+17) очікується на всьому сході України, центрі та частині західних регіонів. Але ночі тут поки що без заморозків: +5… +7. Ближче до Ужгорода, де +20…+22, стає трохи тепліше – до +17…+19. Прогріє сонечко і південь Запоріжжя, і Херсон до +17…+19, Одесу та Миколаїв до +19…+20.

Однак якщо поглянути на іншу карту – метеорологічних попереджень, то сильні заморозки очікуються у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій та Луганській областях. В решті регіонів, окрім півдня та Ужгородської області, мінус також можливий, але мінімальний. Плюс майже всюди зберігається пожежонебезпечна обстановка.

Детальний прогноз погоди на 6 вересня

Фото: meteo.gov.ua

Фото: meteo.gov.ua

Втім, якою буде погода, можна визначити самостійно. Так, згідно з народною мудрістю, якщо 6 вересня прогнозують дощ, а його не буде (хоча хто зна), то до зими буде сухо. Чорні ж хмари – провісники похолодання. Втім, це, мабуть, стосується будь-якого дня.

Для тих, хто може відрізнити крик маралу від кректання бегемота, існують більш просунуті способи. Отже, якщо у вівторок кричить синиця - незабаром настане справжня осінь із дощами та холодною погодою. Якщо хтось інший кричить – напевно, отримав платіжку за комуналку. І це ще без опалення.

Ще можна потрясти дуб. Якщо завалить жолудями – до морозної зими.

Якщо ж цього дня, але 1891 року, вам удалося б зійти з пароплава «Орегон» у порту Квебеку, ви могли б стати піонером української еміграції до Канади. А так за вас це зробили уродженці села Небилів нинішньої Івано-Франківської області (тут +17…+19) Іван Філіпов та Василь Єлиняк.

Ну а якби ви народилися 6 вересня, то потрапили б до компанії онука Богдана Ступки – Дмитра, якому вже 36 років і він актор. А також телеведучої каналу «Україна» Ольги Грицик, яка відзначає 48 років.