Завантажити ще

Британія значно розширить програму підготовки українських військових

Британія значно розширить програму підготовки українських військових
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Великобританія значно розширить програму підготовки українських військових – йдеться про навчання десятків тисяч солдатів. Про це пише Sky News.

Тривалість бойового курсу продовжено з трьох до п'яти тижнів, більша частина навчання й надалі проходитиме у Великій Британії, подалі від загрози російських ракетних ударів.

Військові інструктори із восьми інших країн, включаючи Нову Зеландію, Швецію та Нідерланди, об'єдналися зі своїми британськими колегами для проведення розширеної навчальної місії. Міністр оборони Бен Воллес заявив, що це демонструє "загальну рішучість підтримувати Збройні сили України".

- Навчальний курс швидко розвивався, і зараз ми продовжуємо його до п'яти тижнів, щоб забезпечити найкращу підготовку українських солдатів, які незабаром будуть готові до активних бойових дій, - сказав він. - Ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм захистити свої будинки від незаконного та неспровокованого російського вторгнення, і продовжуватимемо робити це стільки, скільки потрібно. Ми підтримуємо Україну.

Близько 4700 військовослужбовців вже пройшли навчання на військових базах на півночі, південному заході та південному сході Англії з початку тренувань у червні.