25 червня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні: в які області йдуть холоди

Прогноз погоди в Україні: в які області йдуть холоди
Фото: Зображення Rudy and Peter Skitterians із сайту Pixabay

Тиждень, що наступив, стане погодним продовженням минулої неділі. По всій території України хмари та сонце. Щоправда, місцями стане холодніше – надуло північно-західним вітром 5-10 м/с.

Так на півночі країни в Сумах та Чернігові вдень уже +15…+17., а вночі вже скромні +5…+7. Недалеко пішла Полтава +16…+18.

По уявній лінії Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Черкаси, Кропивницький, Дніпро і далі на Харків та весь Донбас +17…+19.

Більш-менш тепло на заході країни +18…+20 (сюди якимось дивом затесалось і Запоріжжя). А форпостом літа залишаються Миколаїв та Одеса: +20... 22 та Ужгород +22… +24.

За даними відомого синоптика Наталії Діденко, така ситуація може протриматися весь тиждень – дощі можливі лише до суботи та неділі. До цих днів закінчиться і затяжна магнітна буря: 5 вересня сильна, а з 6 по 9 вересня середньої інтенсивності.

Також не забудьте спостерігати за природою для самостійного довгострокового прогнозу погоди. Якщо немає заморозків – вересень очікується теплим, якщо є ранкові – сніг випаде рано.

І обов'язково подивіться нагору. Журавлі низько летять – до теплої зими, високо до холодної. Якщо летять не журавлі, а гуси – у рашистів знову щось бомбане.

А ще 5 вересня виповнюється 46 років гімнастці Тетяні Гуцу. Вона перша спортсменка на честь перемоги, якою піднімали жовто-блакитний прапор та звучав гімн на Олімпійських іграх. Було це у Барселоні 1992 року.

Детальний прогноз погоди на 5 вересня

Фото: meteo.gov.ua

Фото: meteo.gov.ua