28 травня
Завантажити ще

Українська ІТ-армія атакувала Центральний банк РФ та пропагандистські ЗМІ

Українська ІТ-армія атакувала Центральний банк РФ та пропагандистські ЗМІ
Фото: t.me/mintsyfra

Українська ІТ-армія за останні два тижні заблокувала понад 450 російських онлайн-ресурсів. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

- Айтішники-активісти кіберфронту продовжують виводити з ладу онлайн-ресурси ворога, розхитувати важливі сфери життя Росії і послаблювати економіку загарбника. Зокрема, кібератака від української ІТ-армії вивела з ладу головну фінансову установу ворога – Центральний банк РФ, через що установі довелося відключати свої сервіси та обмін електронними документами, – розповіли у відомстві.

Не оминула українська ІТ-армія й політичну партію пропагандистів "Справедливая Россия — патриоты — за правду". Усі ресурси партії промивання мозку були недоступні.

Також українські фахівці призупинили роботу вітчизняних російських аналогів банківських сервісів, через які росіяни досі могли оформлювати міжнародні віртуальні карти і переводити гроші. Водночас було заблоковано російський сервіс пошуку роботи SuperJob на окупованих територіях, а також рітейл-компанію DNS, яка дозволяла росіянам безперешкодно незаконно імпортувати українські товари до РФ.

Насамкінець айтішники по черзі виводили з ладу великі російські пропагандистські медіа – ТАСС, "РИА Новости", "МК" та їхні окремі проєкти. За час простою ці ресурси втратили понад мільйон потенційних споживачів пропаганди, констатували у Мінцифри.