Завантажити ще

Пораненого в бою адвоката Масі Найєма виписали з лікарні

Пораненого в бою адвоката Масі Найєма виписали з лікарні
Фото: facebook.com/MasiNayyem

Адвоката та військовослужбовеця Масі Найєма, який отримав тяжке поранення на фронті, виписали із лікарні. Найем пробув у лікарні два місяці та 21 день – з 5 червня. Попереду на військового чекає ще одна операція. Про це він повідомив у Фейсбуці. 

- Вдячний лікарям... Вони бачать поранених щодня, рятують їх. Жити із цим дуже важко. Лікарі ще сильніші за військових, мені здається. Дякую вам. Не пишу слова "дуже", тому що його недостатньо. Дякую своїм життям, – зазначив боєць.

Найєм подякував рідним, друзям, бойовим побратимам і всім, хто турбувався і підтримував його. При цьому він зізнався, що зараз йому дуже важко.

- Не знаю, як буде життя далі. Втратив запахи, око та свободу сідати в машину та їхати коли хочу та куди хочу. Але комплекс жертви приміряти встигну завжди, тому всі ці втрати спишу на вартість кращого життя. Ці всі новини змінюють ставлення до нього, і я впевнений, що на краще. Загалом це свято – залишитися живим на війні, - зазначив Найєм.

5 червня Масі Найєма з тяжким пораненням голови та очі доставили до Дніпра, до обласної лікарні ім. Мечнікова. Він перебував у комі, час від часу приходив до тями.