Завантажити ще

Монастирський: Укриттями оснащено менше половини українських шкіл

Монастирський: Укриттями оснащено менше половини українських шкіл
Фото: mvs.gov.ua

На сьогодні трохи більше 40% українських шкіл мають укриття. Найгірше забезпечені укриттями навчальні заклади Миколаївщини. Там захисніми спорудами обладнано лише 16% навчальних закладів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час наради з міністром освіти Сергієм Шкарлетом за участю керівників обласних військових адміністрацій та громадськості.

Найкраща ситуація у Львівській області, там до початку офлайн навчання готово 83% закладів, зазначив міністр.

Співробітники системи МВС разом із педагогами обстежують укриття у навчальних закладах. За даними МВС, за цей період перевірили понад 80% навчальних закладів, а саме 21 тис. об'єктів.

– Головну роль у цьому процесі відіграють органи місцевої влади, адже саме вони відповідальні за підготовку. Ми, у свою чергу, закріпили за кожним навчальним закладом у регіонах рятувальника - це конкретний співробітник, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року, - зазначає Монастирський.

Освітній процес у школах розпочнеться 1 вересня та триватиме до 30 червня, сказав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.