Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Прогноз погоди на 16 серпня: по всій території України зливи

Прогноз погоди на 16 серпня: по всій території України зливи
Фото: https://pixabay.com/users/denisdoukhan-607002/

«Ох, літо червоне! Любив би я тебе, якби не спека, та пилюка, та комарі, та мухи», - писав поет, якого, нарешті, викинули зі шкільного курсу зарубіжної літератури. Він і як синоптик нікчемний. Який пил? В Україні, вважай, все літо йдуть дощі з грозою та громом. А мухи полетіли доїдати розкидані по полях трупи родичів вищезгаданого поета.

До речі, про дощі - завтра зливи обіцяють бути на всій території України. Це на кілька градусів охолодить температуру повітря. Найхолодніше на заході країни в Луцьку, Рівному та Івано-Франківську : +24…+26. Далі – до Києва, Черкас та Кропивницького : +25…+27.

На півночі та сході країни ще тепліше. У Чернігові та Полтаві до +28, а вже у Сумах та Дніпрі – до +29. Виділяється Харків тут: +29... +31.

Але температурним чемпіоном стали Запоріжжя та Ужгород : від +30 до +32. Навіть на півдні на один градус менше. А в Одесі так взагалі +26…+28.

Ночі стають прохолоднішими: з мінімумом - на заході країни, де температура місцями опуститься до +15...+17, і максимумом на сході, де вночі +20...+22.

Детальний прогноз погоди на 16 серпня

А тепер найголовніше. За прогнозами синоптиків, настав період магнітних бур. Почнеться він завтра, 17 серпня (хоча за ранніми прогнозами - з 16-го, от і подивимося, хто мав рацію), причому відразу ж досягне піку свого геомагнітного обурення. Два наступні дні буря почне вщухати, але ненадовго. Про наступний її сплеск ми повідомимо додатково: стежте за погодою на нашому сайті kp.ua.

Тепер почнемо черговий напад народного передбачення погоди. З усього списку прикмет потрапили дві умовно застосовні.

Перша: «Якщо дме південний вітер і дорогою кружляють курні вихори, то взимку буде багато снігу». Дався їм цей пил! Ну не буде його при зливах! Звідси висновок – зима виявиться малосніжною.

Друга: «Сильний та холодний вітер – до морозної зими, теплий – до м'якої та снігової». Вітер, наприклад, у Києві очікується 7-12 м/с північно-східний. Начебто все сходиться. Але чи буде він холодним? Так що метеорологи-початківці не розслабляйтеся: завтра ловимо вітер.

Якщо не хочете – ось вам чіт-код (код для обману): «Яка погода сьогодні, така буде й у жовтні».

І про хороше. 16 серпня 54 року виповнюється відомому телеведучому Костянтину Стогнію. Прогноз погоди він не вів. Але якщо до метеорологічної карти він вийде з голим торсом – відбою від телеглядачок така передача не матиме.

Новини по темі: Погода погода в Україні