Завантажити ще

В Ірпені відкрили модульне містечко, житло отримають сотні людей

В Ірпені відкрили модульне містечко, житло отримають сотні людей
Фото: т.ме/маркушин

В Ірпені розпочало свою роботу модульне містечко «Дубки». Тепер ще 352 мешканці пункту, які втратили дах над головою, отримають затишне та комфортне тимчасове житло у рідному місті. Про це у Телеграмі повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

– Сьогодні разом із послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким, міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, головою КОВА Олексієм Кулебою, головою Інвестради Ірпеня Володимиром Карплюком ми запустили у повноцінну роботу модульне містечко «Дубки», – заявив він.

За словами мера міста, Ірпінь безкоштовно отримав модульні конструкції від уряду Польщі за домовленостями з Міністерством розвитку громад та територій України. А до облаштування, створення комфортного затишного простору для людей приєдналося дуже багато людей, у тому числі благодійників.

За даними глави Ірпеня, це модульне містечко складається з 88 чотиримісних житлових модулів, 55 з них – вже заселені.

- У них влаштувалися сім'ї наших медиків, педагогів та військовослужбовців, які залишилися без житла. Також на території містечка є бібліотека, невелика спортзала, дитяча ігрова кімната, кімната відпочинку та зона для прання та прасування, - уточнив він.

При цьому він повідомив, що мешканцям «Дубків» не доведеться самим готувати, бо для них готуватиме смачні гарячі страви команда World Central Kitchen, якій він висловив подяку.

Маркушин також зазначив, що влада вже розпочала роботу над облаштуванням ще одного такого ж модульного містечка на території санаторію «Дубки».