Завантажити ще

Погода в Україні: 10 серпня спека до +34 та грози

Погода в Україні: 10 серпня спека до +34 та грози
Фото: https://pixabay.com/users/huoadg5888-8934889/

Дощі та грози продовжують охолоджувати температуру майже на всій території правобережної України. Опади дісталися вже Одеси: завдяки їм температура в області +28…+33 градуси тепла.

Грози пройдуть і над Києвом, Житомиром та Вінницею. Вдень температура тут коливатиметься від +22 до +25 градусів. Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький чекають на короткочасні дощі. Це ж стосується й Ужгорода: але це місто поливає котрий день поспіль, бо не думаємо, що місцевих мешканців здивує черговий дощ.

На півдні та сході України без опадів. Гаряче всього в Херсоні, Запоріжжі та Харкові : +32...+34. Трохи легше дихати у Дніпрі +31…+33. Дощу немає, хіба що мер міста Борис Філатов домовитися з карпатськими мольфарами, щоб вони начарували йому зливу.

Традиційно прогноз погоди належить закінчувати ситуацією у столиці. Але Київ і так постійно в центрі уваги. Щоб виправити цю кричущу несправедливість, розповімо промені про погоду в Жмеринці. Найближчими днями тут гроза, гроза, знову гроза, знову гроза. Як би Жмеринку не змило.

Детальний прогноз погоди в Україні на 10 серпня

Новини по темі: Погода погода в Україні