Завантажити ще

Виробник Bayraktar хоче збудувати в Україні завод і вже купив ділянку

Виробник Bayraktar хоче збудувати в Україні завод і вже купив ділянку
Фото: armyinform.com.ua

Компанія Baykar створила в Україні компанію та придбала земельну ділянку під будівництво заводу з виробництва БПЛА Bayraktar. Про це посол України у Турецькій Республіці Василь Боднар розповів в інтерв’ю  РБК-Україна

– "Байрактари" є дуже важливими, і це вже легенда нашого спротиву. Буквально тиждень тому уряд затвердив двосторонню угоду і надіслав її до парламенту на ратифікацію, угоду про будівництво самого заводу, - розповів Боднар.

За його словами, власник компанії "Байкар" створив свою українську компанію в Україні, яка вже придбала земельну ділянку, розробила проєкт самого заводу та має намір реалізувати його до кінця, оскільки «це було майже особисте зобов'язання власників компанії зробити це виробництво в Україні».

- На значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, будуть стояти комплектуючі українського виробництва. Це можуть бути двигуни, інші запасні частини, колеса, багато чого різного, що є високотехнологічне у нас, і може бути використане для цих літальних апаратів, - наголосив Боднар.

Він додав, що і до війни, і зараз сфера оборонних технологій є одним з драйверів відносин України і Туреччини.

Раніше стало відомо, що «Байрактар», на який жителі Литви збирали гроші усією країною, доставили до України.