1 жовтня
Завантажити ще

Пелосі анонсувала нові візити на Тайвань, незважаючи на санкції Китаю

Пелосі анонсувала нові візити на Тайвань, незважаючи на санкції Китаю
Фото: Getty Images

Китай не зможе ізолювти Тайвань від світу, візити американських дипломатів продовжаться. Про це заявила спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі, коментуючи санкції КНР проти неї та її найближчих родичів, а також призупинку співробітництва з США через візит на Тайвань. Про це повідомляє CNN.

- Вони можуть ізолювати Тайвань тим, що не дозволять візити та участь Тайваню в (подіях, – Ред.) в інших місцях. Але вони не зможуть ізолювати Тайвань таким чином, щоб не дозволити нам відвідувати Тайвань. У нас були візити на високому рівні. Сенатори з обох партій їздили туди навесні, візити продовжаться. Ми не дозволимо їм ізолювати Тайвань, – сказала Ненсі Пелосі.

Пелосів в черговий раз підкреслила, що її візит не мав на меті змінити статус-кво в регіоні, а був покликаний зберегти мир у Тайванській протоці.

Окрім персональних санкцій проти Пелосі Китай оголосив про призупинення кліматичних переговорів, скасування майбутніх телефонних дзвінків і зустрічей між лідерами оборони Китаю та США та щорічних військово-морських зустрічей. Китай також призупинив співпрацю з репатріації нелегальних іммігрантів, правової допомоги у кримінальних справах і боротьби з транснаціональними злочинами.

Ненсі Пелосі прилетіла на Тайвань 2 серпня. Китай розцінив цей візит як провокацію, тому що вважає острів сепаратистською провінцією. США на офіційному рівні визнають Тайвань частиною КНР.

 

 


 

Новини по темі: Новини США Тайвань