Завантажити ще

У Києві попрощалися з бізнесменом Вадатурським та його дружиною

У Києві попрощалися з бізнесменом Вадатурським та його дружиною
Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

У Києві 5 серпня відбулася церемонія прощання із засновником компанії "Нібулон", агробізнесменом Олексієм Вадатурським та його дружиною Раїсою Вадатурською, які загинули внаслідок ракетного обстрілу у Миколаєві. Про це повідомляє "РБК-Україна". Прощання відбулося у Володимирському соборі столиці. Поховають Олексія Вадатурського та Раїсу Вадатурську у Миколаєві.

На прощанні був присутній син Олексія Вадатурського Андрій. Він розповів, що батько ніколи не мав особитстої охорони, незважаючи на статки.

- Олексій Опанасович з самого початку ніколи не ховався, він завжди був відкритим і давав стільки інформації, що наші конкуренти дивувалися. Настільки він був відкритим. Ми жили відкрито. У нас ніколи не було особистої охорони. Ми ніколи не жили празним життям. У нас головна ідея була — це досягнути результат. Цей результат ви можете побачити. Це результат кропіткої роботи з нуля. Батько багато розповідав останнім часом людям, бізнесу, що можна вірити. І що можна боротися, не здаватися. Якщо працювати, що можна з нуля побудувати успішне підприємство, — розповів Андрій Вадатурський "Суспільному".

Герой України, відомий бізнесмен Олексій Вадатурський та його дружина загинули 31 липня внаслідок обстрілу Миколаєва російськими військами. Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що загибель Вадатурського не була випадковістю. В ОП не виключають, що ракета у будинок бізнесмена влучила за наводкою коригувальників вогню.

У загиблого подружжя залишився син Андрій Вадатурський (народний депутат України VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка") та троє онуків.

Фото
Фото
05 Серпня16:42