13 серпня
Завантажити ще

Погода на вихідні в Україні: спека та грози поміняються місцями

Погода на вихідні в Україні: спека та грози поміняються місцями
Фото: https://pixabay.com/users/sevenpixx-2317799/

Якщо в п'ятницю вся Лівобережна Україна потопала в грозах, то вже 6 серпня стихія вгамується - і на країну обрушиться спека.

За даними Українського гідрометцентру, стовпчики термометрів у середньому покажуть +29…+33 градуси. Найспекотніше доведеться Ужгороду, там сонце прогріє повітря до +34. Невеликі опади можливі у районі Херсона та Запоріжжя. В іншому над Україною – хмари та сонце.

Погода на 6 серпня

Прогноз погоди на 6 серпня. Фото: meteo.gov.ua

Прогноз погоди на 6 серпня. Фото: meteo.gov.ua

Інша справа – неділя. Грози повернуться з новою силою та з іншого напрямку. Якщо у п'ятницю Західна Україна ніжилася на сонечку, то 7 серпня місцевим жителям треба діставати парасольки. Втім, судячи з зловісних блискавок на карті гідрометцентру, краще взагалі залишитися вдома. Також заллє Київську, Чернігівську та Сумські області.

Завдяки дощу спека трохи спаде на Західній Україні - до +22…+25 тепла. Не допоможе лише Києву – у столиці прогнозують +30…+32.

Як попереджає відомий синоптик та телеведуча Наталія Діденко, хоча у першій половині дня неділі буде сухо та сонячно, наближення атмосферного фронту та збільшення хмарності можуть вплинути на самопочуття, спровокувати мігрень, сонливість та загальну слабкість.

Погода на 7 серпня

Погода на 7 серпня. Фото: meteo.gov.ua

Погода на 7 серпня. Фото: meteo.gov.ua

Новини по темі: Погода