Завантажити ще

ДПСУ: Українці можуть в'їхати до країн Євросоюзу за біометричним паспортом

ДПСУ: Українці можуть в'їхати до країн Євросоюзу за біометричним паспортом
Фото: Мстислава Чернова/УНІАН

В'їзд громадян України до країн Європейського союзу можливий за біометричним паспортом, оскільки ці країни керуються Шенгенським кодексом про кордони. Про це розповіла Державна прикордонна служба на своєму сайті.

– В інших випадках потрібно отримати візу, але це не стосується громадян, які потребують додаткового захисту, – наголосив начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Матвійчук.

За добу 4 серпня кордон України в межах західних областей перетнули 80 тисяч людей та понад 18 тисяч авто. Із них в'їхали 39 тисяч громадян, а виїхали 41 тисяча громадян.

Державна прикордонна служба України випускатиме за кордон знятих із військового обліку чоловіків після вивчення всіх необхідних документів. Остаточне рішення прийматиметься у пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України за результатами вивчення всіх документів та з'ясування всіх обставин та фактів, зазначили у відомстві.

Раніше прикордонники пояснили правила перетину кордону для чоловіків, які мають подвійне громадянство. Оскільки такі особи вважаються громадянами України, для них діють ті ж самі правила, що й для інших українців.