Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Олексій Арестович у день народження розказав про своє призначення

Олексій Арестович у день народження розказав про своє призначення
Фото: facebook.com/alexey.arestovich

У середу, 3 серпня, Олексій Арестович відзначає свій день народження. Раднику глави ОПУ виповнилось 47 років. На честь цього дня він написав пост, в якому поміркував про своє призначення.

- Дідусь старенький, але йому ще не все одно. А не все одно йому на людей і весь світ. І нехай специфічними шляхами, але дідусь ще побореться, щоб зробити цей світ кращим. Любов до світу, любов до людей, турботу про них не зімітувати, не зобразити, не підробити. Зокрема, коли я виходжу до мікрофона, то реально ставлю собі завдання затулити вас від чорноти, з якої лізе до нас в душі війна. А коли організовую заняття - провести до світла, - написав Арестович у своєму Telegram-каналі.

Він додав, що «люди прекрасно відчувають, що і як насправді».

-  Ось і весь секрет. Спасибі вам, люди, що ви є. І світу спасибі. І Богу - особливо. Відмінно йде, на зліт, - наголосив радник голови ОП. 

У день народження Арестовича вийшло його інтерв’ю польському виданню  Rzeczpospolita. У матеріалі військовий експерт відзначив, що на шостому місяці війни ЗСУ катастрофічно не вистачає важкого озброєння. Він підкреслив, силам оборони доводиться вести війну з лінією фронту близько 1300 км, і всього є понад 2600 км кордону, яки потрібно убезпечити.

- Для повноцінного та ефективного наступу нам не вистачає важкої техніки. Потрібно розуміти, що це не локальна війна – це найбільша континентальна війна з 1945 року. А з такою кількістю зброї ми не впораємося, – сказав Арестович.

Він додав, що якби кожна країна Західної Європи підтримувала Україну з такою рішучістю, як Польща, то "ми б вже були у Владивостоці".

Що відомо про Арестовича

Олексій Арестович - український блогер, актор, політичний і військовий оглядач, колумніст .Спікер ТКГ та радник з інформполітики Голови української делегації в Мінській групі та позаштатний радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони.

За даними Вікіпедії, має білоруське  та польське коріння по батьківській лінії, мати — росіянка. Був у шлюбі кілька разів. Останній раз він одружився в 2015 році на Анастасії Грибановій. У шлюбі у них народилося двоє дітей - син Олександр і дочка Вероніка. Також у нього є дитина від першого шлюбу - дочка Аеліта.