3 жовтня
Завантажити ще

В Instagram для українців відкрились дві нові функції

В Instagram для українців відкрились дві нові функції
Фото: t.me/zedigital/2264

Українські користувачі відтепер можуть в Instagram користуватися функцією Music. Також на повну запрацювала потужність для аккаунтів України й функція Reels з усіма інструментами, повідомив у своєму телеграм-каналі віцепрем'єр-міністр, міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він пояснив, що Instagram запустив Reels ще у 2020 році, ця функція стала популярною у світі, але в нас працювала не на повну.

- Впродовж наступних тижнів усі відео тривалістю до 15 хвилин отримають креативні інструменти Reels, - повідомив Федоров.

Він додав, що Instagram Music з'явився у 2018 році, але був недоступним для українських користувачів.

- Тепер ми можемо додавати музику в сторіз у декілька кліків із великої музичної бібліотеки Instagram. Понад рік команда Мінцифри вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців, - підсумував міністр.

Раніше Девід Бекхем передав свій профіль у Instagram  харківському лікарю Ірині Кондратовій. Завдяки цьому мільйони його користувачів змогли побачити, що відбувається в постійно обстрілюваному українському місті. 

Новини по темі: Інстаграм Instagram