Завантажити ще

Обов’язкова евакуація з Донеччини: перший потяг прибув у Кропивницький

Обов’язкова евакуація з Донеччини: перший потяг прибув у Кропивницький

У вівторок,  2 серпня, розпочалася обов’язкова евакуація з Донеччини. Першій потяг прибув вранці  у Кропивницький. Про це на своєму телеграм-каналі повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

-  Жінки, діти, люди похилого віку, багато маломобільних. Усіх зустріли та розселили, всім допомогли, - написала Верещук.

Віце-прем'єр-міністр оголосила про обов'язкову евакуацію мешканців неокупованих районів Донецької області декілька днів тому. За її словами, з такою ініціативою до уряду звернувся очільник регіону Павло Кириленко. Тому що на неокупованій частині Донецького регіону знаходиться понад 200 тисяч людей (серед них – більше 50 тисяч дітей). Всі вони у небезпеці через постійні обстріли та через те, що з початком опалюваного сезону залишаться без тепла, води та, можливо, без електрики.

Евакуаційних прецедентів такого масштабу у нашій країні ще не було. «КП в Україні» відповіла на найактуальніші питання щодо евакуації.

Фото
Фото
02 Серпня10:49